Skip to main content

Uw veiling-item innen

Wat leuk dat u op dit veiling-item heeft geboden! Via het onderstaande formulier kunt u zich aanmelden. Als wij uw aanmelding hebben ontvangen, sturen wij u z.s.m. alle benodigde informatie om de rekening voor u te openen.

Wat kunt u verwachten?

  1. Per mail vragen wij de volgende informatie aan u op: kopie identiteitsbewijs, uw telefoonnummer, duurzaamheidsvoorkeuren blabla.
  2. Wij vragen uw rekening aan. Dit houdt in dat er een set met vragenlijsten wordt ingevuld. Hiermee wordt onder andere uw beleggersprofiel en beleggingsstrategie bepaald.
  3. U controleert vervolgens de rekeningaanvraag. Hiervan ontvangt u automatisch een e-mail.
  4. Als de aanvraag akkoord is, wordt de rekening definitief geopend. Dit duurt ongeveer [DAGEN] dagen.
  5. Het kan zijn dat ons Klantacceptatieteam vervolgvragen heeft over de herkomst van het geld dat belegd gaat worden. Hiervan ontvangt u automatisch bericht.
  6. Als er geen vervolgvragen zijn (of deze zijn beantwoord), dan wordt de rekening definitief geactiveerd. U ontvangt per mail uw rekeningnummer en uw inloggegevens.

      Neem contact met mij op

      Vul uw gegevens in, dan nemen wij snel contact met u op.