Uw veiling-item innen
Wat leuk dat u op dit veiling-item heeft geboden! Via het onderstaande formulier kunt u zich aanmelden. Als wij uw aanmelding hebben ontvangen, sturen wij u z.s.m. alle benodigde informatie om de rekening voor u te openen.
Wat kunt u verwachten?
- Per mail vragen wij de volgende informatie aan u op: kopie identiteitsbewijs, uw telefoonnummer, duurzaamheidsvoorkeuren blabla.
- Wij vragen uw rekening aan. Dit houdt in dat er een set met vragenlijsten wordt ingevuld. Hiermee wordt onder andere uw beleggersprofiel en beleggingsstrategie bepaald.
- U controleert vervolgens de rekeningaanvraag. Hiervan ontvangt u automatisch een e-mail.
- Als de aanvraag akkoord is, wordt de rekening definitief geopend. Dit duurt ongeveer [DAGEN] dagen.
- Het kan zijn dat ons Klantacceptatieteam vervolgvragen heeft over de herkomst van het geld dat belegd gaat worden. Hiervan ontvangt u automatisch bericht.
- Als er geen vervolgvragen zijn (of deze zijn beantwoord), dan wordt de rekening definitief geactiveerd. U ontvangt per mail uw rekeningnummer en uw inloggegevens.